Řezané květiny - svatební kytice

Když vyslovíme slovo svatba tak se každému z nás vybaví spousta starostí s jejími přípravami, výběrem šatů, ale i samosebou svatební kyticí. Svatební den je nezapomenutelným okamžikem našeho života.

Svatební kytice vážeme vždy z čerstvých řezaných květin dle výběru zákazníka a to kulaté, převislé, ale i netradiční. Zajišťujeme kompletní svatební květinový servis. Taktéž květiny pro družičky a doprovod, květinové svatební aranžmá, svatební přízdoby do vlasů a svatební dekorace na auto.

Při objednávání svatebních květin a doplňků doporučujeme osobní konzultaci v našem obchodě, která je samozřejmě bezplatná.

Profesionálně vybraná kytice a svatební květinové aranžmá dokáže několikanásobně umocnit slavnostní atmosféru svatebního dne. Proto ke každé nevěstě a realizaci svatební kytice přistupujeme dle individuální požadavků zákazníka. Všechny námi vytvořené kytice jsou originální a ne přesnou kopií již prezentovaných kytic na fotografiích. Neustále máme na paměti sladit květinovou výzdobu v jeden harmonický celek včetně svatebních doplňků.

Svatební květinová tabule květinové dekorace obsahují stejné květy jako svatební kytice. Aranžmá barevně ladí k nevěstě a ženichovi a stylu svatební výzdoby.

Svatební aranžmá na výzdobu kostela, zámku nebo zahrady – dle přání zákazníka připravíme květiny pro obřad, které lze dále použít i v místě svatební hostiny.

+

Květiny pro svědkyni – sladěná jednoduchá kytička z květů obsažených v kytici nevěsty. Je možné nazdobení pouze jednoho květu nebo připravení malého pugýtku.

Květiny pro maminky a babičky - sladěná jednoduchá kytička z květů obsažených v kytici nevěsty. Je možné nazdobení pouze jednoho květu nebo připravení malého pugýtku. Družičky – pro malé holčičky se obvykle zdobí pouze jeden květ. Dále je možné použít košíček s plátky růží. Velice oblíbený je také náramek na ruku nebo věneček do vlasů či čelenka.

Myrty do klopy – dodáváme myrty, které patří do klopy všem pozvaným svatebčanům na oslavu.Zajišťujeme kompletní svatební servis. Zhotovujeme svatební kytice a korsáže pro ženichy. Vytváříme aranžmá aut a kočárů, výzdobu kostelů, restaurací. Zhotovujeme výzdobu dveří, oken a svatební vazby pro příbuzné.